Noball

účinný regulátor střevních plynů

Doplněk stravy Úvod Kontakt
GS Klub - Noball

Jak Noball působí?

Jak potvrzují dnešní světové trendy, lidé už dávno nemusí bezmocně čekat, až se objeví nepříjemnosti s nadýmáním a plynatostí. Mohou jim předcházet, a pokud už nastaly, úspěšně se jim bránit.

Přípravek Noball byl vyvinut na základě současných vědeckých poznatků. Obsahuje v sobě maximum, co může tato kategorie svým uživatelům nabídnout.

Noball obsahuje dvě složky, jejichž účinek se navzájem vhodně doplňuje:

Simetikon (simethiconum)

Simetikon je látka, která má protipěnivé účinky, působí čistě fyzikálním mechanismem.

Nepříjemné stavy spojené s nadýmáním, jako jsou nafouklé břicho, tlaky v podbřišku a podobně, překvapivě způsobují malé bublinky. Tím, že je obsah střeva zpěněný, je plyn uvězněný v malých bublinkách a má ztížený odchod. Simetikon napomáhá splynutí malých bublinek ve velké bubliny (odpěňuje), které se snadno vstřebají do krve nebo odejdou ven z těla.

Simetikon se ve střevech nevstřebává (nedostane se tedy do krevního oběhu) a nemá jiné účinky na organismus. Jeho užívání je tedy naprosto bezpečné, a to i v období těhotenství a kojení. Simetikon neovlivňuje účinky současně užívaných léků (nejsou známy žádné interakce).

Mátová silice

Éterický olej z listů máty peprné (Mentha piperita) je osvědčeným prostředkem podporujícím trávení. Uvolňuje stahy hladkého svalstva trávicí trubice a pozitivně působí na činnost žlučníku. Použité množství máty odpovídá několika čerstvým lístkům. Mátová silice v Noballu je silná, proto je důležité kapsli zapít dostatečným množstvím tekutiny.